Aruba
ARUBA (JL295A) X240 25G SFP28 TO SFP28 3
- SKU:
- JL295A
- MPN:
- JL295A
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
- Shipping:
- Calculated at Checkout
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number: | JL295A |
| Manufacturer Website Address: | https://www.hpe.com/au/ |
| Brand Name: | HPE |
| Product Name: | X240 25G SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable |
| Product Type: | Network Cable |
| Technical Information | |
| Cable Type: | SFP28 |
| Cable Length: | 3 m |
| Connector Type on First End: | SFP28 Network - Male |
| Connector on First End Details: | 1 x SFP28 Network - Male |
| Connector Type on Second End: | SFP28 Network - Male |
| Connector on Second End Details: | 1 x SFP28 Network - Male |
| Device Supported: |
|
| Data Transfer Rate: | 25 Gbit/s |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | HP Enterprise FlexFabric 5950 Switch Series |