HPE
Hewlett Packard Enterprise (Q1H64A) PREMIER FLEX MPO/MPO OM4 12F 2M CBL
- SKU:
- Q1H64A
- MPN:
- Q1H64A
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
- Shipping:
- Calculated at Checkout
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number: | Q1H64A |
| Manufacturer Website Address: | https://www.hpe.com/au/ |
| Brand Name: | HPE |
| Product Line: | Premier Flex |
| Product Name: | Premier Flex MPO/MPO Multi - mode OM4 12 Fiber 2m Cable |
| Product Type: | Network Cable |
| Technical Information | |
| Cable Type: | Fibre Optic |
| Fiber Optic Mode: | Multi-mode |
| Cable Length: | 2 m |
| Connector Type on First End: | MPO Network |
| Connector on First End Details: | MPO Network |
| Connector Type on Second End: | MPO Network |
| Connector on Second End Details: | MPO Network |
| Device Supported: |
|