Aruba
Aruba (R6Q99A) AP-MOD-SERU Console Adapt STOCK
- SKU:
- R6Q99A
- MPN:
- R6Q99A
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
- Shipping:
- Calculated at Checkout
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number: | R6Q99A |
| Manufacturer Website Address: | https://www.hpe.com/au/ |
| Brand Name: | Aruba |
| Product Name: | AP-MOD-SERU Micro-USB TTL3.3 V to RJ45 RS232 AP Console Adapter Module |
| Product Type: | Network Adapter |
| Technical Information | |
| Adapter Type: | Micro USB/RJ-45 |
| Connector Type on First End: | Micro USB |
| Connector Type on Second End: | RJ-45 - Female |
| Physical Characteristics | |
| Height: | 15.2 mm |
| Width: | 27.9 mm |
| Depth: | 55.9 mm |
| Weight (Approximate): | 45.4 g |