HPE
HPE (JL228A) HPE AL RACKMOUNT KIT
- SKU:
- JL228A
- MPN:
- JL228A
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
- Shipping:
- Calculated at Checkout
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number: | JL228A |
| Manufacturer Website Address: | https://www.hpe.com/au/ |
| Brand Name: | HPE |
| Product Name: | Altoline Gen3 Rackmount Kit(JL228A) |
| Marketing Information: | Rackmount kit for use with selected HPE Altoline switches |
| Packaged Quantity: | 1 |
| Product Type: | Rack Mount |
| Product Information | |
| Device Supported: | Switch |
| Physical Characteristics | |
| Height: | 2.3 cm |
| Width: | 4.3 cm |
| Depth: | 49 cm |
| Weight (Approximate): | 770 g |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | HPE Altoline Switches |